menu close menu

Zaczynamy treningi

Zajęcia z gimnastyki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, dotyczy to zarówno dzieci ze wskazaniaplakatmi ortopedycznymi jak i dzieci, u których nie zdiagnozowano żadnego schorzenia.
Ćwiczenia prowadzone są w sposób interesujący, tak by gimnastyka stała się atrakcją, zabawą oraz sposobem na rozładowanie napięć i spożytkowanie nagromadzonej energii.
Podczas zajęć młodsze dzieci wykonują zadania w postaci odpowiedniego doboru zabaw i gier. Starsze dzieci wykonują trudniejsze ćwiczenia, adekwatne do ich umiejętności, które również mają na celu
kształtowanie sylwetki oraz redukcję wad postawy. Ponadto dzieci w trakcie zajęć wyrabiają w sobie prawidłowe nawyki podczas siedzenia, chodu oraz prawidłowego utrzymania pozycji stojącej.
Zajęcia z gimnastyki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, dotyczy to zarówno dzieci ze wskazaniami ortopedycznymi jak i dzieci, u których nie zdiagnozowano żadnego schorzenia.

Poprzez udział w zajęciach dzieci kształtują właściwą postawę, co zapobiega coraz częstszym wadom kręgosłupa. Jak wiadomo gimnastyka jest podstawą wszystkich sportów i doskonałym wstępem do podjęcia kolejnych dyscyplin sportowych takich jak taniec, sztuki walki, piłka nożna, tenis i inne. Jest doskonałym uzupełnieniem dla dyscyplin takich jak capoeira czy taniec.

Co więcej, dzięki treningom nasi wychowankowie doskonale radzą sobie na zajęciach WF- przewroty, skoki przez kozła czy inne wymagane w szkole ewolucje stają się „pestką”. Nasze zajęcia skierowane do dzieci prowadzimy w konwencji zabawy. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, dostosowując program ćwiczeń do chęci i możliwości.

Rafał Pieżga, jako doświadczony trener ma świadomość jak ważne jest dla rodziców bezpieczeństwo ich maluchów. Dlatego zajęcia są prowadzone w małych grupach przez doświadczonych trenerów. Nad całością czuwa koordynator, doświadczony trener gimnastyki sportowej z wieloletnim doświadczeniem.

 

Sierpień 19, 2016 | Tymczasowe, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz

Facebook

YouTube